Який лікар лікує варикоз?

Лікуванням варикозу займається лікар-флеболог (синоніми: ангіохірург, судинний хірург).

Хто такий флеболог?

Хто такий лікар-флеболог і чим він займається, більшість людей, на жаль, дізнається при гострій необхідності, коли проблему вже нікуди відкладати. А адже велика частина людей, не знаючи цього, потрапляє в зону ризику виникнення венозних захворювань.

До основних факторів, що провокує появу патологій вен і судин, відносять:

  • малорухливий спосіб життя;
  • тривала робота в положенні стоячи або сидячи;
  • надлишкова вага;
  • неправильно підібрана або стискає судини взуття;
  • тісно облягаючий одяг і ін.

Лікар-флеболог – це вузькопрофільний фахівець, який займається вирішенням питань діагностики, лікування та профілактики судинних захворювань, зокрема, патологій вен.

Велика частина навантаження серед всієї венозної системи падає саме на вени нижніх кінцівок. Так, при порушеннях венозного кровообігу, ослабленні м’язового тонусу судин розвиваються різні захворювання вен, а однією з частих причин звернення до фахівця є варикозне розширення вен. Варто відзначити, що це патологічний стан є не лише косметичною проблемою (венозна сітка), але і в значній мірі позначається на якості життя пацієнта. Це може приносити хворобливість, дискомфорт, втома, оніміння, набряклість нижніх кінцівок, а також більш важкі ускладнення.

З появою нових методів діагностики і лікування (склеротерапія, озоносклеротерапія, мікротермокоагуляція, лазерна коагуляція, радіочастотна абляція (облітерація), крос-флебектомія і ін.) Рішення більшості проблем патологій вен нижніх кінцівок стає легко досяжним за умови своєчасного звернення до лікаря.

Необхідно знати, що захворювання вен нижніх кінцівок можуть зустрічатися в будь-якому віці, при будь-конституції тіла і незалежно від статі. Будь-яку хворобу легше попередити, ніж боротися з її наслідками. Слідкуйте за своїм здоров’ям і вчасно звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою.

Задати питання

Ваш email не буде опубліковано.